Corian®
Kilka słów o nas: zapraszamy do zapoznania sie w galerii z realizacjami firmy "SOREK"
we współpracy z firmą Centrum Tworzyw Katowice.
Firma Centrum Tworzyw we współpracy z firma Luksusowe Meble „SOREK” nawiązała współprace w roku 1990. Firma Luksusowe Meble "SOREK" została założona we wrześniu 1982 roku przez jej właściciela – Ignacego Sorek.Początkowo specjalnością zakładu było kompleksowe urządzenie mieszkań „ od podłogi do sufitu”, tzn. firma wykonywała i montowała:
parkiety , schody , boazerie , drzwi , sufity kasetonowe i zabudowę wnęk.
Od 1993 roku firma corocznie uczestniczy w targach meblowych , starając się pokazać coraz to nowsze rozwiązania i pomysły na meble kuchenne, łazienkowe , pokojowe , biurowe , barki i inne , a w szczególności na meble nietypowe , które muszą być zrobione na zamówienie i na wymiar ,
aby sprostać wszelkim wymaganiom Klienta. Ze względu na specyfikację wykonywanych mebli nie posiadamy dużych linii produkcyjnych, lecz zatrudniamy specjalistów o dużym doświadczeniu zawodowym i wysokich kwalifikacjach.Zaopatrujemy się w płyty Corian i Staron w firmie Centrum Tworzyw, który jest solidnym dostawcą i rzetelną firmą. Nawiązana współpraca dajenam piękne owoce w dokonaniachz których jesteśmy dumni. Największą satysfakcją jest zadowolenie naszych wspólnych klientów ,którzy polecają nasze usługi na różnych forach internetowych i artykułach w prasie. Wykonywane w naszej firmie meble są wyrobami jednostkowymi i potrzebują indywidualnych rozwiązań , innej obróbki , zastosowań, innych okuć ; po prostu do każdego mebla trzeba podejść indywidualnie , starając się wykorzystać wszystkie swoje umiejętności , pomysły i rozwiązania techniczne. Dlatego większość prac musi być wykonywana ręcznie , co nadaje naszym meblom swoistą niepowtarzalność. Postawiliśmy na jakość i jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klienta. 


Jak powstają nasze meble w Centrum Tworzyw i SOREK:

Klient przychodzi z gotowym projektem wykonanym przez architekta. Klient przychodzi , sugeruje swoje rozwiązania, firma zaś przygotowuje projekt , proponując dobór akcesoriów, materiałów i kolorów. Następnie wykonywana jest wizualizacja projektu, która później przedstawiana jest Klientowi do akceptacji. Korpusy i fronty mebli w meblach łazienkowych są wykonane z płyt MDF , co umożliwia osiągnięcie prawie każdego wymaganego kształtu do malowania wyrobów używane są farby firmy ADLER , a także izobaty i podkłady , które zabezpieczają płytę MDF przed wilgocią. To daje pewność , że wyroby są zabezpieczone w 100% i tym samym ich jakość jest najwyższa. Meble produkowane przez firmę CENTRUM TWORZYW i SOREK są malowane na dowolny kolor. Wybór jest bardzo duży,
gdyż klient ma do dyspozycji gamę kolorystyczną około 1600 odcieni barwnych , co pozwala sprostać oczekiwaniomnajbardziej wymagających Klientów. Oprócz tego , firma stosuje rozmaite rodzaje wykończenia powłok lakierniczych.
Każdy z kolorów może być wykonany w wersji:
- połysk;
- mat;
- półmat;
- skórka pomarańczy i wielu innych.
W meblach kuchennych fronty mogą być wykonane z drewna litego , jak np. akacja , czereśnia , dąb, olcha ; wszystkie te rodzaje mogą być wybarwione w różnych odcieniach kolorystycznych.
W produkowanych przez siebie meblach firma SOREK stosuje bardzo dobrej jakości okucia meblowe firmy BLUM , która zapewnia dożywotnią gwarancję na swoje wyroby , co tym samym podnosi jakość mebli firmy SOREK. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów , firma proponuje bogaty zestaw akcesoriów do mebli łazienkowych, m.in. pojemniki na brudną bieliznę i szafy na szlafroki. W łazience meble to nie wszystko , potrzebne są lustra, które również w różnorakich kształtach i wzorach Klient odnajdzie w ofercie firmy.
Oprócz tego niezmiernie ważnym elementem w łazience jest oświetlenie i w tym temacie firma ma wiele do powiedzenia. Aby sprostać wyszukanym rozwiązaniom i zapewnić im niepowtarzalność, firma SOREK jest w stanie zrealizować prawie każdy pomysł , np. bardzo ekskluzywne i efektowne obudowy do wanien w formie schodów. Firma zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje wyroby oraz pogwarancyjną obsługę serwisową. Firma CENTRUM TWORZYW i SOREK zaprasza do współpracy architektów i projektantów , a klientów indywidualnych zachęca do odwiedzenia naszego nowego salonu ekspozycyjnego w Mysłowicach – Brzezince.


Czego firma CENTRUM TWORZYW i SOREK nie robi - nie wykonuje mebli do dalszej sprzedaży,
tym samym nie spotkacie Państwo naszych mebli w sklepach;- nie produkuje standardowych mebli o znormalizowanych wymiarach i kształtach;- nie proponuje swoim Klientom wyrobów w myśl zasady " tylko taki kształt blatu ,takie kolory czy takie wykończenie i nic poza tym".


Corian i Staron z Centrum tworzyw i SOREK

Dbając o jakość swoich wyrobów , firma używa najwyższej jakości materiałów , którymi są bez wątpienia CORIAN I STARON.
Dlaczego firma CENTRUM TWORZYW i SOREK stosuje takie materiały?
- składają się w 2/3 z wypełniacza mineralnego i w 1/3 z akrylu;- są bardzo higieniczne i łatwe w utrzymaniu czystości ;- dają się formować na dowolny kształt , co pozwala na uzyskanie różnorodnych kształtów w formie blatów; -są odporne na wysokie temperatury i nie reagują na wiele chemikaliów; - przypominają swoim wyglądem kamień;- nie ulegają przebarwieniem;-nie są zimne, gdyż przyjmują temperaturę otoczenia;- są bezspoinowe , tzn. łączenia tych materiałów są niewidoczne;- w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych możliwa jest ich naprawa bez widocznych śladów i łączeń; - oferowany duży wybór kolorów umożliwia dopasowanie mebli do wnętrz najbardziej wymagających Klientów;- firma udziela 10-letniej gwarancji na blaty wykorzystywane w produkcji wyrobów , co daje pewność , że meble będą służyły Klientom przez wiele lat.ZAPRASZAMY BEZPOŚREDNIO NA PRODUKCJE
P.P.U.H. „SOREK” IGNACY SOREK tel. 501 303 130
UL.FABRYCZNA 1541-404 MYSŁOWICE
TEL./FAX. 032/225 14 97TEL.KOM. 501 30 31 30
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


lub do biura firmy Centrum Tworzyw  


"CENTRUM - TWORZYW"
al. W. Korfantego 9 40-005 Katowice
tel. 32 782 31 80, 32 782 31 81
fax 32 720 65 87 kom. 792 243 532
www.centrum-tworzyw.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
PLEXI - POLIWĘGLAN - KURTYNY PCW - PMMA - PC LITY - PCV - PTFE - POLIAMID


 

 

 

Zadzwoń do nas!

Tel. (32) 782 31 80

Tel. (32) 782 31 81

Fax. (32) 720 65 87

Kom. 792 243 532

Centrum Tworzyw
baner_01
© Centrum Tworzyw.

40-005 Katowice
Aleja Korfantego 9

Tel: (32) 782 31 80
Tel: (32) 782 31 81
Fax: (32) 720 65 87

Kom: 792 243 532
sprzedaz@centrum-tworzyw.pl


www.redskip.pl taśmy ledowe https://sklep.marcoplast.pl